Til informasjon:
Samtlige stillinger vi søkte etter er blitt besatt!
I juni åpner vi våre Home&Cottage-dører for deg i Sarpsborg - og vi gleder oss til å la østfoldingene få sin lenge etterspurte, egne Home&Cottage-butikk. Men; for å få til dette trenger vi de beste personene med oss på laget - og kanskje dette er nettopp deg?
Vi trenger
Butikksjef / assisterende butikksjef og butikkselgere, både heltid og deltid.
Vi ønsker oss en butikksjef / assisterende butikksjef som har et sterkt engasjement og stor vinnervilje. Vi tror du elsker å skape noe og at du vil benytte ledererfaringen din fra butikk eller kjededrift. Vi ser på det som svært viktig at du får kundene til å trives, og det kreves at du elsker å holde butikken lekker og tiltalende til enhver tid. Selvfølgerlig er du strukturert og vant til å jobbe mot deadlines. Om du har tilsvarende jobb i dag, er dette en enestående mulighet til å få nye utfordringer.
Våre butikkselgere er langt over middels interessert i møbler og interiør. Vi trenger folk som elsker å se i interiørbutikker og som har interiørblader som en fast følgesvenn i sine hverdager. Vi trenger folk med stor ståpåvilje. Du vet hva skikkelig kundeservice er, du liker å sette kunden i fokus - og du gir av deg selv for å gi kunden en skikkelig god opplevelse. Sitter du i tillegg på god kunnskap om en eller flere av våre produktgrupper, er du nettopp den vi ser etter.
Blir du fristet til å si "Dette er jo meg!"?
![]() |
Sett deg ned, bli med på laget og bli en av Home&Cottage-gjengen! |
Da håper vi du vil sende oss din kortfattede søknad med CV snarest mulig. Søknaden merker du med stillingen du søker og send på epost til roar.skjelland@homeandcottage.no
Har du spørsmål om stillingen, ringer du til Driftsjef Roar Skjelland på mobil 95 15 84 79.
Vi håper vi hører fra deg!
Pin It
Hei!
SvarSlettJeg digger deres butikker, og ser dere åpner nye flere steder. Men hva med oss som bor litt lengre nord da?
Hadde vært kjekt med en av deres butikker i f.eks Trondheim!
Mvh Merete
Åhh som jeg skulle ønske butikken lå i Halden...
SvarSlettJeg ble fristet til å si: " Dette er jo meg!", men må følge opp med å si: " Dessverre, for langt unna". Håper på en butikk litt nærmere om en stund ;)
SvarSlettMå si som Anonym over her. Vi gleder oss veldig til dere kommer til Trondheim. Det er mange fan av dere her i midt-norge. Vi går jo bananas når vi er på butikk-besøk i Oslo ;-)
SvarSlettGleder meg til samme utlysning kommer for Trondheim. Da skal jeg være snar med å søke!
Lykke til med butikken i Sarpsborg!
Hilsen Marit
Må bare følge opp ønsket til damene over, med butikk i Trondheim!!!
SvarSlettVelkommen skal dere være!
Jeg blir fast kunde:)
Hilsen H
Hei!
SvarSlettEndelig kommer dere til Sarpsborg. Må si jeg gleder meg veldig.
Heldig de som begynner å jobbe hos dere!
Ønsker dere lykke til her i S.borg! :)
Hilsen Maria J.
Dere er ønsket til Rogaland (sandnes/stavanger) også!!! Jeg venter!!!....
SvarSlettHar stillingene blitt satt enda? :)
SvarSlettGod dag alle følgere.
SvarSlettTilbakemelding til de som måtte lure; nå er alle stillingen i Sarpsborg blitt besatt.
Skulle du ønske jobbe for Home&Cottage, så følg med på bloggen og facebook - vi legger ut innlegg om dette når har behov for noen nye medarbeidere.
Ha en fin dag!
2016-3-30 leilei
SvarSlettlacoste polo shirts
puma shoes
ralph lauren outlet
abercrombie & fitch
canada goose sale
hollister uk
coach outlet online
polo ralph lauren outlet
nike air max 95
christian louboutin shoes
under armour outlet
canada goose uk
under armour shoes
vans shoes
hermes outlet
burberry handbags
oakley sunglasses
ray ban sunglass,ray ban sunglasses,ray ban outlet,cheap ray bans,cheap ray ban sunglasses,cheap ray bans,ray bans
toms outlet
louis vuitton pas cher
pandora jewelry
nike trainers
michael kors outlet
toms shoes
michael kors outlet
jimmy choo outlet store
true religion
converse shoes
ralph lauren
coach factory outlet online
michael kors outlet
cheap basketball shoes
michael kors bags
nike blazer
ray ban sunglasses
timberland boots
kate spade outlet
prada handbags on sale
rolex daytona
polo outlet
SvarSlettشركة سكاي لخدمات نقل العفش والاثاث بالمنطقة العربية السعودية نحن نوفر خدمات نقل اثاث بالرياض ونقل عفش بالمدينة المنورة ونقل عفش بمكة ونقل عفش بالطائف نحن نقدم افضل نقل اثاث بخميس مشيط ونقل عفش بجدة
شركة سكاي نقل العفش
مدونة لنقل العفش
شركة نقل عفش بمكة
شركة نقل عفش بالرياض
شركة نقل عفش بالمدينة المنورة
شركة نقل عفش بجدة
Aside from loosened up muscles, your temper will likewise improve, hence furnishing you with an unwavering discernment. A decent outlook will hoist your temperament, assisting you with managing viably during upsetting circumstances.Visit massage spa near me
SvarSlettOur centre has all the best equipment and highly trained staff, which makes it a complete solution Visit body massage near me
SvarSlettSafe and secure massage spa Bangalore Visit full body massage near me
SvarSlettRelax in isha b2b spa Bangalore's best Spa Centre. It has been providing services since many years in india, to help people lead a comfortable and relaxing lifestyle.Visit b to b spa near me
SvarSlett