Og etter å ha vært med de en dag på denne messen, er jeg overbevist om at vi har mye bra i vente!
I stedet for å lage verdens lengste blogginnlegg med alle bildene fra messen (alternativt kunne jeg naturligvis begrenset meg til et par bilder fra hver leverandør), så velger jeg å spre bildene fra messen over flere innlegg. En leverandør per innlegg - høres ikke det lurt ut? Så får dere se fler av alle de fine tingene de kommer med fremover.
Først ut er; MilleMoi
De søte jentene Une og Lene tok imot oss med åpne armer og viste oss nyhetene rundt om på standsen sin og nå skal dere få se litt av det de prestenterte. Noe av dette har Home&Cottage-innkjøperne plukket ut til sitt sortiment, men det gjelder ikke alt dere ser på bildene.
Klikk på kollasjene for å få de større
Mye fint på putefronten.
En stjernelykt i bark, "My deer"-kopper og lilla LoveSeat
Jumbokoppene har nå kommet i vanlige størrelse - skjønne!
Deilige farger, nydelige møbler
Det kan hende Innkjøpssjef Hanne ikke blir spesielt blid på meg på grunn av bildet over her, men den sjansen er jeg nødt til å ta; dere ser hvor fin hun ser ut med den deilige lua på? Champagnekjølerne dere ser på bilde overhørte jeg nå innkjøper Lene ta godt i når hun bestilte, så nå håper vi at vi har nok til alle som vil kjøle champis til nyttårsaften og alle mulig andre anledninger.
Hva synes dere - fant dere noen nye favoritter?





13 kommentarer: