Vi oppdaget nemlig at vi har hatt over:
Dette synes vi rett og slett er en særdels god grunn til å feire! Når det i tillegg er fredag, helgen står for tur og vi har mange spennende planer vi ikke kan fortelle dere om enda, så er det bare å kaste seg over feiringen med en eneste gang. Det er dere vel enige i? ;)
Med vår markering ønsker vi å feire DERE! Vi spurte våre følgere på facebook om hva slags feiring de kunne tenke seg og forslagene var mange og gode. Vi vil feire våre blogglesere gjennom over 2 1/2 år, alle dere som gir oss tilbakemeldinger, ros og ris, inspirerer oss i fleng - og som titter innom bloggen vår med ujevne mellomrom for å se om vi har kommet med noe nytt.
Dere er en viktig drivkraft i det vi driver med - og derfor har vi nå lyst til å gi DERE et unikt tilbud!
Torsdag neste uke kan våre blogglesere
handle i våre butikker med 25% rabatt på alle varer!
Vi legger ut en kode på bloggen vår kl 10 torsdag morgen og om du oppgir denne koden i en av våre butikker samme dag (altså torsdag 7. juni), vil du få 25% på alt du handler (dette kan ikke kombineres med andre rabatter).
Vi vil gjerne takke hver og en av dere for at dere kommer innom og leser bloggen vår, for at dere følger oss på facebook, twitter, pinterest og ellers - for det håper vi dere har lyst til å gjøre i lang tid fremover - vi har virkelig mye gøy på planleggingsstadiet og gleder oss til å kunne fortelle mer! Dette blir ikke den siste give away'en før sommeren, for å si det sånn... :)
Helt til slutt håper vi at vi kan spørre deg om en liten tjeneste;
Vi hadde satt stor pris på om du ville gi oss en tilbakemelding på den tiden som har gått, nå som vi går fremover mot vår neste million lesere :) Hva vil du lese mer om, hva slags kampanjer liker du best at vi har, hva slags produkter ønsker du deg i våre butikker - og om du virkelig vil være grei; hva liker du best ved at vi er i sosiale medier - og hva skulle du ønske vi gjorde mer / mindre / bedre?
Legg gjerne igjen kommentar her eller på facebook!
God helg til deg og dine!
♥
Morsomt innlegg!!! ;o) God helg!:)
SvarSlettFlotter`s!!
SvarSlettGratulerer så mye! Hurra for rabatten :)
SvarSlettJeg liker godt rabattperioder, fortsett med det :) Og så liker jeg å se flere bilder av varer i butikkene, gjerne med priser og evt flere bruksområder for gjenstandene.
Gratulere så mye:)
SvarSlettÅii det blir gøy!!Henter koden på torsdag!!
Nyt helgen!
Klem
Linda:)
Gratulerer så mye med 1 mill lesere!!! Selv liker jeg best å lese om dere på Facebook og på blogg. Jeg liker veldig godt innleggene som handler om hvordan dere jobber når dere er på innkjøp eller lager en ny hotellbrosjyre. Blogginnlegg med bilder tatt på samme måte i de fine brosjyrene deres hadde vært fint!
SvarSlettMaiaKLEMMER
Gratulere med flotte tall!
SvarSlettTopp gave dere gir tilbake:-) Syns butikken deres i Sarpsborg er stor og flott:-)
mj
Hurra!
SvarSlettHar lenge tenkt å ta meg en tur til dere, og nå har jeg lagt det inn i kalenderen på torsdag!! :)
Gratulerer med så mange lesere!
SvarSlettDet er vel slik det blir når man har ett så bra konsept <3
Klem Nina
Tillykke, elsker alt i den nye katalog !!!
SvarSlettKram
Diana
20151210dongdong
SvarSletttiffany and co
michael kors outlet
tory burch outlet
nike air max
ugg boots
cheap ugg boots
ray bans
louis vuitton bags
michael kors outlet online
ugg boots sale
coach factory outlet online
air jordans
michael kors
michael kors handbags
nike cortez
cheap jordans
gucci outlet
air max
nike blazers
air jordan 13
longchamp handbags
pandora charms
mont blanc pens
adidas superstars
adidas gazelle
ray ban sunglasses
nike huarache
cheap uggs boots
jeremy scott shoes
barbour uk
cheap toms
caoch outlet
jordan shoes
air force 1
michael kors
michael kors outlet
michael kors uk
christian louboutin outlet
jordan 13
fitflop uk
true religion jeans
SvarSlettnike huarache
nmd adidas store
patriots jerseys
true religion
adidas stan smith
kobe basketball shoes
michael kors outlet
nike air force 1 low
Debe tener en cuenta que no todos los bolsos baratos disponibles en el mercado están hechos con material de la mejor calidad. Ciertos fabricantes se comprometen con la calidad de los productos, para ofrecerlos a precios bajos. (etiquetas: Bolsos Michael Kors,Bolsos Michael Kors Baratos,Bolsos Michael Kors Outlet)
SvarSlettDessa grossister kommer också att erbjuda dig ett brett utbud av alternativ att välja mellan, med avseende på färg, storlek, material och design. Dessutom kan du även få dem skräddarsydda, genom att komma med en handväskedesign på egen hand. (Taggar: Väska Michael Kors,MK Väska,Michael Kors Rea)
Si vous vous assurez que les sacs à main bon marché que vous achetez sont fabriqués par un fabricant réputé, à partir de matériaux de la meilleure qualité, vous pouvez être certain qu’ils dureront longtemps. Les femmes dans le monde d'aujourd'hui ont besoin de transporter beaucoup de choses avec elles, où qu'elles aillent. (Mots clés: Sac Longchamp Pas Cher,Sac Longchamp Solde,Sac Longchamp Pas Cher)
Michael Kors Outlet Online
SvarSlettMK Outlet
Michael Kors Handbags Wholesale
Michael Kors Bags On Sale
Michael Kors Factory Outlet Online
Coach Synonym
Toms Black Friday Deals
Tom's Western Store
Coach Outlet Clearance
شركة نقل اثاث بعسفان
SvarSlettشركة نقل اثاث بتبوك
شركة نقل اثاث بالخبر