De av dere som har fulgt bloggen vår en stund, har kanskje fått med dere at personen som skriver denne bloggen (og over alt ellers i sosiale medier for Home&Cottage) heter Astrid. Og Astrid, det er altså meg ;) Jeg har hatt den glede å hjelpe Home&Cottage inn i sosiale medier helt fra den spede start i desember 2009. Jeg har fått se at nye følgere har kommet til i en jevn strøm, og for en engasjert og positiv gjeng å få kommunisere med! Vi har arrangert føråpning av butikker for bloggere, satt igang konkurranser og give aways, fulgt innkjøpere på messene, tatt bilder av dekoratører i full sving med å bygge nye butikker og ellers forsøkt å dele litt av hvordan livet er bak kulissene i Home&Cottage. Og takket være dere lesere og følgere, har dette vært en utrolig givende og spennende jobb å få holde på med!
Nå er det på tide å gi stafettpinnen videre, og hva er vel da bedre enn å gi stafettpinnen videre til en jeg kjenner fra før, en som blogger selv og som har mange andre spennende prosjekter gående på si? Den nye bloggeren (og stemmen for Home&Cottage i sosiale medier) er nemlig;
Marianne Haga Kinder
Hun har skrevet bloggen Shabby Charm lenge, har etablert og driver fortsatt Inspirasjonsguiden (med stort hell) - og er generelt en utrolig hyggelig, søt og oppegående dame med et hjerte som banker for interiør. Jeg her helt overbevist om at alle Home&Cottage sine følgere er i trygge hender hos Marianne, og jeg gleder meg til å følge fortsettelsen fra sidelinjen. Marianne er ansatt ved hovedkontoret til Home&Cottage, og kommer derfor til å sitte tett på alle de menneskene som vet det meste om nye produkter, trender, lagerbeholdningr og alt mulig annet dere måtte lure på.
Jeg håper dere tar varmt imot Marianne - og at dere fortsetter å stille spørmål, dele, engasjere og gi konstruktive tilbakemeldinger på innholdet som deles med dere.
Herved takker jeg dermed for meg fra denne bloggen. Dere har vært en fryd å skrive for!
Jeg ønsker dere alle en strålende kveld!
Hilsen Astrid
PS: Selv fortsetter jeg jobbingen med sosiale medier i selskapet jeg driver sammen med min mann, Valen-Utvik, og er det noen som lurer på noe eller vil ha tak i meg, så finner dere meg på twitter, facebook eller min egen blogg.
Pin It
Da er det bare å si lykke til med ny jobb, og velkommen til Marianne:) Jeg følger med på H&C og finner stadig vekk noen godbiter;)
SvarSlettEn fantastisk flott jobb du har gjort Astrid, men med Maia som arvtager så kan dere iallfall være trygge på at oppfølgingen av jobben du har gjort er i de beste hender! Masse lykke til videre til deg og gratulerer og velkommen til Maia :)
SvarSlettJa, det er en kjempeflott jobb du har gjort
SvarSlettAstrid, masse lykke til videre og gratulerer
så mye til Marianne ღ Klem fra Mette
En flott innsats fra deg, Astrid! Du har virkelig laget en solid plattform som burde være trygg å bygge videre på. Ønsker deg lykke til videre og velkommen til deg Marianne!
SvarSlettEn glad og kreativ dag til dere begge!
Anette Willemine
fitflops clearance
SvarSletted hardy uk
white converse
nike cortez shoes
louis vuitton borse
louis vuitton
fitflops shoes
coach outlet
ugg sale
white converse
nike tn pas cher
omega speedmaster
louis vuitton handbags
christian louboutin uk
longchamp bags
ralph lauren polo shirts
babyliss hair dryer
asics running shoes
ray bans
michael kors outlet
coach purses on sale
ralph lauren outlet
rolex submariner
vans outlet store
cartier
prada outlet
cheap jordans
canada goose sale
nike blazer
converse sale
nike huarache
SvarSletttimberland shoes
michael kors bags
hogan outlet online
nike zoom
basketball shoes
lacoste polo shirts
adidas nmd
michael kors factory outlet
nike roshe run one
شركة تنظيف سجاد بالطائف
SvarSlettشركة تنظيف خزانات بالطائف
شركة تنظيف وصيانة مسابح بالطائف
شركة تنظيف الاثاث بالطائف
شركة تنظيف موكيت بالطائف